ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРОРТИ


Відпочинок у курортах Західної України зимою і влітку вважається надзвичайно популярним серед українців та гостей близького зарубіжжя. Природа подбала, щоб саме цей регіон став справжньою перлиною відпочинку та оздоровлення для сотень тисяч гостей щороку. Це край цілющих джерел з мінеральними та термальними водами, буйних лісів, мальовничих гір, чистого повітря та стрімких потоків. Відсутність великих промислових об’єктів робить цю зону цілком екологічно чистою, саме тому сюди їдуть не тільки відпочивати, а ще й зміцнити власне здоров’я.

Колоритна атмосфера, незаймана природа та надзвичайна гостинність допомогли створити у Західній Україні потужну інфраструктуру об’єктів туристичного спрямування, рівень обслуговування в яких відповідає суворим європейським стандартам. Безліч готелів, санаторіїв, садиб та приватних котеджів готові прийняти десятки тисяч гостей щорічно. 
На нашому сайті Ви можете отримати всю необхідну інформацію щодо відпочинку в санаторіях Трускавця, Східниці, Хмільника, Моршина і санаторії Закарпаття, а також реабілітація після COVID-19. Наші менеджери проведуть для Вас індивідуальну консультацію, щоб обрати найкращий варіант згідно поставлених вимог.
Ціни на відпочинок з дітьми
Більшістю готелів та санаторіїв Західної України практикується політика відпочинку з дітьми. Для найменших гостей розроблено спеціальні програми розваг, екскурсій та харчування. Сімейний відпочинок у Карпатах та на Закарпатті можна впевнено вважати запорукою міцного здоров’я та гарного настрою для всіх членів родини!
Відпочинок в західноукраїнських курортах має ще одну беззаперечну перевагу – демократичну цінову політику в порівнянні з закордонними аналогами. Не вагайтеся і відкрийте для себе Україну з кардинально нового боку – з досконалим сервісом, розвиненою туристичною інфраструктурою та сучасними методами оздоровлення.
Курорти Західної України гостинно запрошують Вас погостювати у найбільш мальовничому краї, скуштувати страви місцевої кухні та оздоровитися за допомогою цілющої мінеральної води!​
Лікування на курортах Західної України
Джерела з мінеральною та термальною водою: Лужанська, Шаянська, Олегівська, Кушницька, Поляна Квасова та інші наповнюють бювети місцевих санаторіїв та інших оздоровчих закладів, а також активно використовуються для лікувальних процедур. Особливий хімічний склад такої води допомагає у лікуванні важких та навіть хронічних форм поширених захворювань опорно-рухового апарату, нервової, дихальної, серцево-судинної та репродуктивної систем, сечовивідних шляхів і органів травлення. Перед призначенням процедур, компетентними медичними працівниками ретельно вивчається медична історія та повторно складається діагноз.
Крім цього, для гостей західноукраїнських курортів пропонується популярна система розваг на будь-який смак:​
  • Піші, велосипедні, автобусні екскурсії відомими місцями Західної України;
  • Безліч активних видів спорту, в тому числі гірськолижний;
  • Збирання ягід, грибів та лікарських рослин;
  • СПА-процедури з мінеральними та термальними водами, відварами лікарських трав та лікувальними грязями;
  • Дегустація вина та страв колоритної місцевої кухні;
  • Водні розваги та багато іншого